MENU
FB TW YOUTUBE RSS

Неформальний конституціоналізм

Речицький В. В. Неформальний конституціоналізм / В. В. Речицький. — Харків: ТОВ «Видавництво „Права людини“», 2018. — 356 с.
ISBN 978-617-7391-16-5
Книга являє собою зібрання юридичних есе, доповнених модельним проектом Конституції України — 2018 та проектом Етичного кодексу членів Фулбрайтівського товариства України — 2007. Частина з них побачила світ раніше на шпальтах часопису «Критика», «Вісник Конституційного Суду України», Інтернет-сайті Харківської правозахисної групи тощо.
У книзі аналізується явище неформального конституціоналізму США, а також його змістовного віддзеркалення в Україні та інших регіонах світу. Автор доводить, що головними складниками неформального конституціоналізму є варіативність у накопиченні й витрачанні ресурсів; приватна
власність і ринок; спрощення й прискорення соціальних трансакцій; необмежена інтелектуальна свобода. Уміщений у другій главі книги проект конституції президентської республіки та проект етичного кодексу відображають погляди автора на український конституціоналізм та інтелекту
альну свободу в їх нормативному вимірі.
Книгу характеризує живий, невимушений стиль викладення матеріалу. Вона призначається для молодих політологів, юристів-науковців, а також усіх тих, хто цікавиться питаннями сучасного конституціоналізму й верховенства права.

Завантажити файл (1.73 MB)

   Рекомендувати цей матеріал  
X 

забув пароль

реєстрація