1.07 MB
Национальный превентивный механизм против пыток и жестокого обращения (НПМ) в Украине
Публикация содержит результаты проведенной оценки деятельности национального превентивного механизма в Украине, начиная с 2012 года и до сегодняшнего дня.
0.76 MB
National monitoring of unlawful violence in the Ukrainian police 2004–2018
The report contains the results of another study of the prevalence of torture and ill-treatment in police, which highlights the extent, causes and consequences of these phenomena in Ukraine.
0.79 MB
Національний моніторинг незаконного насильства в поліції в Україні протягом періоду 2004–2018 рр.
Звіт містить результати чергового дослідження поширеності катувань та жорстокого поводження в поліції, яке висвітлює масштаби, причини та наслідки цих явищ в Україні.
5.14 MB
«Наш новый мир». Теория. Эксперимент. Результат
Эта книга была написана в 1968 – 1969 гг. и широко распространялась в самиздате под псевдонимом В. Е. Богдан. Она блестяще отвечала на многие вопросы, волновавшие тогда интеллигенцию: насколько корректно обоснованы основные постулаты нашего реального социализма, как они связаны с марксизмом, возможна ли в СССР успешная развивающаяся экономика...
1.71 MB
Правосуддя та справедливість у постконфліктних суспільствах? — Європейський досвід та перспективи
Проект «Діалог за взаєморозуміння та право: Європейські НУО разом за подолання конфлікту на Донбасі». Конференція пройшла 14–17 листопада 2018 року в Берліні в рамках Першого Східноукраїнського Форуму, організованого DRA і Міжнародною платформою громадянського суспільства CivilM+ за подолання конфлікту на Донбасі.
1.68 MB
Правосудие и справедливость в постконфликтных обществах? — Европейский опыт и перспективы
Проект «Диалог за взаимопонимание и право: Европейские НПО вместе за преодоление конфликта на Донбассе». Конференция прошла 14–17 ноября 2018 г. в Берлине в рамках Первого Международного Форума по восточной Украине, организованного DRA и Международной Платформой гражданского общества CivilM+ за преодоление конфликта на Донбассе.
4.67 MB
Жертви збройного конфлікту на Сході України в 2014–2018 рр.
У цьому огляді представлено узагальнення інформації, зібраної громадськими організаціями «Харківська правозахисна група» (ХПГ) та «Мирний берег» (МБ), про жертви збройного конфлікту в Донецькій і Луганській областях в 2014–2018 рр.
8.63 MB
Жертвы вооруженного конфликта на Востоке Украины в 2014–2018 гг.
В этом обзоре представлено обобщение информации, собранной общественными организациями «Харьковская правозащитная группа» (ХПГ) и «Мирный берег» (МБ), о жертвах вооруженного конфликта в Донецкой и Луганской областях в 2014–2018 гг.
8.65 MB
Victims of the armed conflict in Eastern Ukraine in 2014–2018
This review presents a compilation of the information collected by Kharkiv Human Rights Protection Group (KHPG) and Mirniy Bereg (MB) public organizations about victims of the armed conflict in Donetsk and Luhansk regions in 2014–2018.
1.16 MB
Право, законодавство та свобода. Т. 1.: Правила та порядок
Це – головна праця Хайєка з політичної філософії. Відхиляючи ідеї Маркса, Фрейда, логічного позитивізму та політичного егалітаризму, Хайєк демонструє шкідливість і хибність наївного застосування наукових методів у культурі та освіті, що призвело не до панування розуму й культури, а до омани й забобонів.
1.37 MB
Право, законодавство та свобода. Т. 2.: Міраж соціальної справедливості
Це – головна праця Хайєка з політичної філософії. Відхиляючи ідеї Маркса, Фрейда, логічного позитивізму та політичного егалітаризму, Хайєк демонструє шкідливість і хибність наївного застосування наукових методів у культурі та освіті, що призвело не до панування розуму й культури, а до омани й забобонів.
1.59 MB
Право, законодавство та свобода. Т. 3.: Політичний устрій вільного народу
Це – головна праця Хайєка з політичної філософії. Відхиляючи ідеї Маркса, Фрейда, логічного позитивізму та політичного егалітаризму, Хайєк демонструє шкідливість і хибність наївного застосування наукових методів у культурі та освіті, що призвело не до панування розуму й культури, а до омани й забобонів.
6.93 MB
Оцінка діяльності Національної поліції України за допомогою опитування громадської думки
До уваги читача пропонуються результати національного дослідження, присвяченого оцінці діяльності поліції за допомогою опитування населення України. Звіт містить інформацію про те, як громадяни сприймають поліцію, яким є рівень довіри до неї. Також наведені основні показники успішності діяльності поліції в країні та регіонах.
5.46 MB
Міжнародний біоґрафічний словник дисидентів країн Центральної та Східної Європи й колишнього СРСР. Т. 1. Україна. Частина 1
Це видання є результатом 10-річної праці Харківської правозахисної групи і репрезентує українську частину Міжнародного біоґрафічного словнику дисидентів Центральної та Східної Європи й колишнього СРСР.
5.57 MB
Міжнародний біоґрафічний словник дисидентів країн Центральної та Східної Європи й колишнього СРСР. Т. 1. Україна. Частина 2
Це видання є результатом 10-річної праці Харківської правозахисної групи і репрезентує українську частину Міжнародного біоґрафічного словнику дисидентів Центральної та Східної Європи й колишнього СРСР.
3.53 MB
Міжнародний біоґрафічний словник дисидентів країн Центральної та Східної Європи й колишнього СРСР. Т. 1. Україна. Частина 3
Це видання Харківської правозахисної групи продовжує видану 2006 року двома книгами українську частину Міжнародного біоґрафічного словника дисидентів країн Центральної та Східної Європи й колишнього СРСР.
0.53 MB
Kann der Holodomor von 1932–1933 in der Ukraine und im Kuban-Gebiet als Genozid qualifiziert werden?
Im vorliegenden Text soll bewiesen werden, dass der Holodomor von 1932–1933 in der Ukraine und im Kuban-Gebiet.
0.46 MB
Opinia. Prawna kwalifikacja Wielkiego Głodu (Hołodomoru) w latach 1932–1933 w Ukrainie i na Kubaniu, jako zbrodni przeciwko ludzkości i zbrodni ludobójstwa
W artykule uzasadniona jest teza, że Hołodomor 1932–1933 był zbrodnią przeciwko ludzkości i ludobójstwem, a prawną klasyfikację tej zbrodni mógłby przeprowadzić specjalnie powołany Trybunał Międzynarodowy, na wzór Trybunału w Norymberdze oraz międzynarodowych Trybunałów do spraw byłej Jugosławii oraz Rwandy.
0.5 MB
International Convention on Protection of Intellectual Freedom
The draft suggests a new version of an entire international law mechanism for legal protection of intellectual freedom in the conditions of democracy and modern legal systems.
3.14 MB
Насильницькі злочини, скоєні в ході збройного конфлікту на сході України у 2014–2018 рр.
Харківська правозахисна група» та «Мирний берег», недержавні неприбуткові правозахисні організації, представляють увазі читача доповідь, яка містить різноманітну інформацію про насильницькі злочинні діяння, скоєні під час воєнного конфлікту на сході України в 2014–2018 рр.
3.09 MB
Violent Crimes Committed During the Armed Conflict in Eastern Ukraine between 2014–2018
Kharkiv Human Rights Protection Group and «Shore of Peace», non-governmental nonprofit human rights organizations, present to the reader a report containing various information about violent criminal acts committed during the military conflict in eastern Ukraine between 2014–2018
2.78 MB
Доповідь про втрати цивільного населення, руйнування житла та інфраструктури внаслідок збройного конфлікту на сході України
Харківська правозахисна група пропонує увазі читача доповідь про результати дослідження наслідків воєнного конфлікту для цивільного населення та цивільних об’єктів на території, де у 2014–2015 рр. проходили бойові дії, та вздовж лінії зіткнення між непідконтрольними та контрольованими урядом територіями
3.35 MB
Report the loss of civilian population, the destruction of housing and infrastructure as a result of the armed conflict in eastern Ukraine
Kharkiv Human Rights Protection Group offers the readers the report on the results of study of the consequences of the armed conflict for civilian population and civilian objects on the territory, where in 2014–2015 there were hostilities, and along the demarcation line between the occupied territories and the territories controlled by the government
3.51 MB
Права позбавлених волі, які утримуються під вартою в ОРДЛО
Ця публікація присвячена становищу в’язнів, які перебувають під вартою на непідконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей та були позбавлені свободи ще до початку збройного конфлікту