Громадська організація М’АРТ (“Молодіжна АльтеРнаТива”), м. Чернігів. РЕЗУЛЬТАТИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ЗАПИТІВ. Звіт
Громадська організація М’АРТ (“Молодіжна АльтеРнаТива”). Додатки до звітів. Проект “Моніторинг дотримання прав людини і основних свобод в Чернігівській області та свободи від жорстокого поводження і приниження людської гідності вихованців шкіл-інтернатів в Україні”
Міжнародне товариство прав людини - Українська Секція . Звіт про дотримання прав людини в місті Києві та Дніпропетровській області
Громадська організація М’АРТ (“Молодіжна АльтеРнаТива”). Звіт за результатами публікацій місцевих ЗМІ. Проект “Моніторинг дотримання прав людини і основних свобод в Чернігівській області та свободи від жорстокого поводження і приниження людської гідності вихованців шкіл-інтернатів в Україні”
Громадська організація М’АРТ (“Молодіжна АльтеРнаТива”). Моніторинг випадків на основі громадської приймальні. Проект “Моніторинг дотримання прав людини і основних свобод в Чернігівській області та свободи від жорстокого поводження і приниження людської гідності вихованців шкіл-інтернатів в Україні”
Заявление Интернет Ассоциации Украины по поводу заявления СБУ о необходимости контроля над украинским сегментом Интернета
Интернет Ассоциация Украины обеспокоена заявлениями об усилении контроля и регулирования Интернета со стороны государственных органов.
Террористы из Интернета угрожают Украине?
Начальник департамента специальных телекоммуникационных систем и защиты информации Службы безопасности Украины Константин Бойко считает, что украинский сегмент Интернета должен регулироваться, «чтобы избежать угрозы национальной безопасности страны».
СБУ влаштує в Інтернеті тотальний контроль?
Начальник департаменту спеціальних телекомунікаційних систем і захисту інформації СБУ вважає, що український сегмент Інтернету повинен регулюватися, щоб уникнути загрози нацбезпеці країни.
Світ номер А 1915
Чортківський корпункт бюлетеню «Права людини» в рамках «Кампанії проти катувань та жорсткого поводження в Україні» вже вдруге провів анонімне анкетування в армійському середовищі.
Чи можна вводити паспортні дані до залізничних квитків?
Питання доцільності введення до залізничних квитків на додаток до прізвища ще імені, по-батькові та паспортних даних пасажира.
4.17 MB
Вибрані рішення Європейського суду з прав людини щодо України – 2005
(укр.). Харків: Права людини, 2008. – 536 с. У книзі друкуються переклади 35 рішень зі 173, прийнятих Європейським судом з прав людини у 2005 році за заявами проти України.
СЕКРЕТНІ МАТЕРІАЛИ: ЩО ХОВАЛА ВЛАДА ПІД ГРИФАМИ НЕ ДЛЯ ДРУКУ ТА ОПУБЛІКУВАННЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ
Що намагалася сховати за спеціальними грифами влада Кучми-Януковича?
СБУ проникла в Інтернет на 50-70%
Експерти також звертають увагу, що одержана в ході таких заходів інформація не завжди використовується виключно в державних інтересах.
«КАРИКАТУРНАЯ ВОЙНА»: ВЕРСИИ О ЗАГОВОРАХ И ПРЕДЫСТОРИЯ ВОЙНЫ
В связи с «карикатурной войной» мусульманских стран против Дании (и шире – против всей Западной Европы) в масс-медиа обсуждается вопрос: что такое эти карикатуры – бестактность по отношению к религии? Проявление свободы слова и печати? И почему вообще эти карикатуры появились? Нет ли тут скрытого смысла или скрытого намерения?
Думка Європейського Комісара із захисту даних щодо Проекту Директиви Європейського Парламенту і Ради про затримування даних, що обробляються у зв’язку з наданням публічних електронних комунікаційних послуг і внесення змін до Директиви 2002/58/EC (COM(2005) 438 final)
Відкритий лист до Президента України В.А. Ющенка
Порушення свободи вираження поглядів під час виборчої кампанії 2006 року
Стаття аналізує колізію між виборчим законом та інформаційним законодавством, доступом до інформації про персональні дані кандидатів в депутати та захистом їх від розкриття. Аналізується також судова практика і постанови ЦВК
Інтернет-магнати проти китайських кібердисидентів: уроки для України
Комуністична влада в Китаї очевидно, ніяк не може погодитися з тим, щоб якийсь пересічний користувач кіберпростору міг так просто "виловити" саме ту інформацію, котра його дійсно зацікавила.
Які відомості становлять державну таємницю в Україні?
Зміни до Закону «Про державну таємницю», які були ухвалені Верховною Радою України у вересні 1999 р., суттєво розширили обсяг інформації, яка засекречується.
Открытое письмо городскому Голове Харькова В.А.Шумилкину
6 марта сессия Харьковского городского Совета народных депутатов рассмотрит вопрос о придании русскому языку статуса регионального на основании «Европейской Хартии региональных языков и языков национальных меньшинств».
Чи може суддя заборонити журналісту вести запис процесу?
Відкритий лист до Голови Верховного Суду України В.Маляренко стосовно проблеми з порушенням прав журналістів під час проведення відкритих судових засідань.
Захист персональних даних у Швейцарії
Федеральний закон Швейцарії про захист даних базується на принципах, подібних до тих, які містяться у подібних чинних законах інших європейських держав, хоча Швейцарія і не є членом Європейського Союзу.
Хто-хто в телевізорі живе?
Нація повинна знати, хто стоїть за засобами масової інформації.
Интеллектуальная свобода как предпосылка свободы слова
Свобода позволяет интеллекту конкурировать с предметно-физической реальностью, которую она попутно освобождает от природных ограничений и связанностей. В отсутствие качества интеллектуальной свободы символическая реальность представляет собой лишь виртуальное зеркало. Однако свобода позволяет ей трансформировать предметно-материальные объекты в знаки, символы и манипулятивные образы. Тем самым интеллектуальная свобода не только манифестирует себя, но и осуществляет свое главное предназначение. Данное обстоятельство непосредственно влияет на принципы правового регулирования интеллектуальной активности.