MENU
FB TW YOUTUBE RSS

Практика захисту у кримінальних провадженнях з незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів або прекурсорів

Токарев Г. В.
Практика захисту у кримінальних провадженнях з незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів або прекурсорів. Практичний посібник (третє видання) / Г. В. Токарев. — Харків: ТОВ «Видавництво права людини», 2015. — 440 с.

ISBN 978-617-7266-55-5

Це видання розраховано на тих, хто здійснює захист у кримінальних провадженнях осіб, які переслідуються кримінальним порядком, а також на тих, хто цікавиться вирішенням проблеми дотримання прав людини в ході кримінального переслідування. Проведений аналіз чинного законодав­ства, наведена класифікація наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. Розглянуті питання, що виникають у будь-якому кримінальному провадженні, а також специфічні для провадження у злочинах з незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. Надані практичні поради та приклади деяких документів, які складаються стороною захисту.
У декількох розділах цього видання наведені витяги із рішень Європейського суду з прав людини, які можуть бути використані при здісненні захисту у кримінальних провадженнях.

Завантажити файл (2.08 MB)

   Рекомендувати цей матеріал  
X 

забув пароль

реєстрація