MENU
FB TW YOUTUBE RSS
Українська
переглядів: 1795
розмір файла:
0.67 MB

Мова ворожнечі та злочини на ґрунті ненависті. Результати моніторинґу за 2016 рік

У виданні наводяться приклади «мови ворожнечі», а також злочинів на ґрунті ненависті, інформація про які потрапила в публічну сферу. Приклади, бо все відстежити просто неможливо, адже існує безліч ЗМІ різної форми власності (офіційні веб-сайти державних установ, органів влади, сайти парламентських партій, українські та інші ЗМІ тощо), сторінки в соцмережах – усе це легко доступно завдяки швидкісній комунікації. Проте, на жаль, таких прикладів немало.

Українська
переглядів: 1650

Права людини в Україні - 2005. XVІX. Дотримання прав ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД та заходи щодо попередження епідемії

Українська
переглядів: 1648

Права людини в Україні - 2005. XVІІI. Дотримання прав людей з обмеженими фізичними можливостями

Українська
переглядів: 1350

Монологи Євгена Сверстюка

Роздуми відомого літературознавця, колишнього політв’язня радянських таборів про хвороби нашого суспільства - ксенофобію, міжнаціональну толерантність, рівень почуття відповідальності високопоставлених людей.

Українська
переглядів: 2709

„Проблеми дискримінації та нерівності в Україні. Огляд“.

Одним з проектів Директорату з прав людини Ради Європи є дослідження проблем дискримінації на підставі таких ознак як дійсна або презюмована раса, колір шкіри, мова, релігія, національність чи національна або етнічна належність. Експертами від України запрошені член-кореспондент НАНУ, директор центру етнополітичних та етнонаціональних досліджень Інституту соціології НАНУ проф. Володимир Євтух, співголова ХПГ Євген Захаров, координатор програм недержавної організації фонду „Кримськотатарська ініціатива“ Ельведін Чубаров. Увазі читачів пропонується перший звіт – попередню оцінку проблем дискримінації і нерівності в кожній країні.

Українська
переглядів: 1156

Підсумкові зауваження Комітету з ліквідації расової дискримінації: Україна. 16/08/2001. (CERD/C/59/Misc.24. Rev 3.)

(Підсумкові зауваження/Коментарі)

Українська
переглядів: 1192

Щодо дискримінації в Україні.

На думку автора, попередня оцінка стану дискримінації та нерівності в Україні мала б бути більш критичною. Те, що держава нібито не проводить дискримінаційної політики стосовно окремих суспільних груп (адже немає таких речей, як смуга осілості, насильницьке закриття храмів, або масова депортація), зовсім не означає, що великі маси людей не дискримінуються у самий жорстокий спосіб.

Українська
переглядів: 1189

Чи завжди „правозахисники“ дійсно захищають права людини


X



 

забув пароль

реєстрація