MENU
FB TW YOUTUBE RSS
Русский
переглядів: 1127

Аферы на выборах

Абсолютно за каждой российской избирательной кампанией тянется длинный шлейф подтасовок, судебных процессов и скандалов, после кото­рых в честность проходящих в России выборов не верят даже дети. О пред­ставительности же, то есть выражении выборами воли большинства насе­ления страны, даже не стоит говорить: ее нет, так как большинство избирателей «голосует ногами», попросту не приходя на избирательные участки. А точнее, выражает свое отношение к этим выборам, заранее буду­чи уверенным в том, что они — фальшивка. И это не в силах скрыть даже раздутые официальные проценты принявших участие в голосовании.

Українська
переглядів: 789
розмір файла:
1.89 MB

Громадські розслідування як механізм цивільного конт­ролю: кращі практики зарубіжних країн

Підготовлений посібник надає огляд законодавчих практик проведення громадських розслідувань у декількох країнах — Великій Британії, Республіці Ірландія, Канаді, Австралії, Нової Зеландії. Окремо зроблено акцент на законодавчих ініціативах Республіки Молдова та України як спробі розбудови спільної платформи взаємодії інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади у сфері забезпечення прав людини

Українська
переглядів: 1530
розмір файла:
0.97 MB

Влада Тьми і Темників Хрестоматія з політичної цензури в Україні. 2001-2004

Влада Тьми і Темників. Хрестоматія з політичної цензури в Україні. 2001-2004 / Упорядник В. Кіпіані; Худож.-оформлювач Я. Зень, 2005. – 308 с.


X 

забув пароль

реєстрація