0.36 MB
Примусові виселення і права людини. Виклад фактів № 25 (Rev. 1)
Серія «Виклад фактів у галузі прав людини» видається Центром прав людини при Відділенні Організації Об’єднаних Націй у Женеві. Вона освітлює питання прав людини, які вивчаються або викликають особливий інтерес.
4.8 MB
Національний превентивний механізм проти катувань та жорстокого поводження (НПМ) в Україні
Публікація містить результати проведеної оцінки діяльності національного превентивного механізму в Україні, починаючи з 2012 року і до сьогодні.
0.79 MB
Національний моніторинг незаконного насильства в поліції в Україні протягом періоду 2004–2018 рр.
Звіт містить результати чергового дослідження поширеності катувань та жорстокого поводження в поліції, яке висвітлює масштаби, причини та наслідки цих явищ в Україні.
2.94 MB
Вибрані рішення Європейського суду з прав людини щодо України — 2014
У збірці друкуються переклади 22 рішень зі 43, прийнятих Європейським судом з прав людини у 2014 році за заявами проти України та одне рішення 2013 року «Олександр Волков проти України».
3.22 MB
Вибрані рішення Європейського суду з прав людини щодо України — 2013
У книзі друкуються переклади 29 рішень зі 72, прийнятих Європейським судом з прав людини у 2013 році за заявами проти України.
2.57 MB
Вибрані рішення Європейського суду з прав людини щодо україни — 2007
У книзі друкуються переклади 21 рішень зі 109, прийнятих Європейським судом з прав людини у 2007 році за заявами проти України
0.88 MB
ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ Випуск 16
Інформаційно-аналітичний бюлетень Українсько-Американського Бюро захисту прав людини Київ – Харків 1996 Ми звикли чванитися своєю європейськістю, підкреслюючи при цьому, що Україна є унікальним геополітичним тілом, що має ключі і від Сходу, і від Заходу. Хоч це й дуже вже гіпотетично, бо маючи таки сьогодні можливості для нового, вже самостійного, творення українського синтезу Сходу і Заходу, задурюємо себе різними «дивацькими ідеями» відродження «найстародавнішого чогось». Коли заходить мова на релігійну тему, то майже завжди автоматично переводимо її у площину протиставлення Київського та Московського православ’я, – так наче нічого більше на цю тему сказати, – зовсім ігноруючи їхні спільні візантійські джерела. Але якщо спадкоємство Київської Церкви часів Володимира Великого ми бачимо в Українській Греко-Католицькій Церкві, то такою ж спадкоємницею Київського православ’я стало і Московське православ’я: спочатку унезалежнившись від Києва, а пізніше підпорядкувавши собі той Київ.
0.6 MB
ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ Випуск 15. ТОЧКА ЗОРУ. УКРАЇНСЬКИЙ КАТОЛИЦИЗМ В ЕКУМЕНІЧНІЙ ПЕРСПЕКТИВІ
Інформаційно-аналітичний бюлетень Українсько-Американського Бюро захисту прав людини Київ – Харків 1996
0.32 MB
ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ. Випуск 13. РЕЛІГІЯ В СУСПІЛЬСТВІ: МОЖЛИВОСТІ ВЗАЄМНОГО РЕФОРМУВАННЯ ЧЕРЕЗ ПРАВО ВІДРІЗНЯТИСЯ, ТОБТО ЗБЕРІГАТИ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ?
Про свободу, – нехай і специфічно класово наповнену, – говорено було. Про людську гідність – цього не скажеш, хоч ці обидва феномени тісно між собою пов’язані. А проте, лаконічна формула з проекту польської Хартії прав і свобод, – «Гідність людини є джерелом усіх прав та свобод», – свідчить, що сьогодні й посткомуністична країна усвідомила, що основою демократичної державності має бути гідність людини. Інформаційно-аналітичний бюлетень Українсько-Американського Бюро захисту прав людини. Київ – Харків 1995
0.81 MB
СВОБОДА РЕЛІГІЇ ТА ВІРОСПОВІДАННЯ В УКРАЇНІ
У книжці розміщений аналіз релігійної свободи, здійснений за ре-зультатом моніторингу правозахисних організацій у 2004 році, та аналіз основних міжнародних стандартів із забезпечення свободи совісті, релігії та віросповідання. Свобода релігії та віросповідання в Україні в контексті до-С25 тримання міжнародних стандартів з прав людини та основних свобод / За ред. Володимира Яворського/ Українська Гельсінська спілка з прав людини, МГО Центр правових та політичних дослід-жень «СІМ». Худож.-оформлювач Б.Захаров. - Харків: Фоліо, 2005 -92 стор.