MENU
FB TW YOUTUBE RSS

Навчання молоді правам людини. Посібник для організаторів освітніх заходів з прав людини для молоді.

Енвер Джуліман та Лілліан Юрт
Навчання молоді правам людини. Посібник для організаторів освітніх заходів з прав людини для молоді. / За ред. С.Бурова, К.Рєуцького. Худож.-оформлювач
К.Рєуцький. – Харків: Права людини, 2009. – 156 с.
ISBN 978-966-8919-61-9.

Посібник, що пропонується, допоможе в організації освітніх заходів з прав людини, учасниками яких є молоді люди. Цей матеріал розрахований на організацію та проведення лише одного із типів освітніх заходів для молодих людей, втім його окремі елементи можуть бути корисними в організації інших за типом та формою освітніх заходів.
Основою рекомендацій, що містить посібник є досвід освітньої діяльності Норвезького Гельсінського Комітету. Українськомовне видання доповнене матеріалами, що ґрунтуються на досвіді Конгресу Національних Громад України, Всеукраїнської асоціації вчителів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», Української Гельсінської спілки з прав людини, громадської організації «М’АРТ», правозахисного центру «Поступ». Посібник залишається робочим матеріалом для практичного використання під час проведення молодіжних навчальних заходів з прав людини. Його змістовна частина може постійно змінюватись та доповнюватись з кожним перевиданням.
Матеріали адресовані активістам недержавних організацій, які організовують і проводять освітні заходи з прав людини для молодих людей. Корисними будуть матеріали для педагогів.
Україномовна версія посібника видана в рамках проекту «Програма навчання правам людини в Україні», що виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини у партнерстві та за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету, та Міжнародного фонду «Відродження».
ББК 67.9(4УКР)

Завантажити файл (1.51 MB)

   Рекомендувати цей матеріал  
X 

забув пароль

реєстрація