MENU
FB TW YOUTUBE RSS
Українська
переглядів: 581
розмір файла:
2.34 MB

Російські фейки про біолабораторії у 2022

Невдовзі після початку російського вторгнення в Україну 24-го лютого 2022-го року почалося пожвавлення розмов навколо біолабораторій та хімічної зброї.

English
переглядів: 586
розмір файла:
2.33 MB

Russian fakes about bio labs in 2022

Shortly after the start of the Russian invasion in Ukraine on February 24, 2022, the revival of conversations around biolaboratories and chemical weapons began.

Русский
переглядів: 1510

Научные подходы к формированию Экономической доктрины РФ: науч. изд.

Сулакшин С.С. Научные подходы к формированию Экономической доктрины РФ: науч. изд. (pdf-file)

Українська
переглядів: 1811

Комментарий к "Европейской конвенции о защите прав человека"

Комментарий к "Европейской конвенции о защите прав человека"

Русский
переглядів: 1431
розмір файла:
0.18 MB

Уголовное наказание в Украине: статистический обзор

Пенитенциарная система Украины уже более 12 лент развивается в условиях нового государства. За это время в практике применения уголовных наказаний появились определенные отличия от соседних стран.

Українська
переглядів: 1683
розмір файла:
1.78 MB

Як подолати вплив міжнародної фінансової кризи: пошуки адекватної економічної політики (Аналітична доповідь)

Світова фінансова криза стала сьогодні серйозним випробуванням як для національних економік, так і сучасної системи глобальної та регіональної координації економічної політики в різних сферах. Гострота та масштаби кризи вимагають від політиків та урядовців швидких та досить радикальних дій, спрямованих на мінімізацію наслідків глобальної кризи та створення передумов для відновлення економічної активності. Саме тому в представленій аналітичній доповіді проаналізовано перші кроки антикризової політики на рівні окремих країн, а також міжнародні зусилля, спрямовані на протидію глобальній кризі. Вже ці заходи, на думку авторів, багато в чому дозволяють зрозуміти сучасну логіку антикризових пакетів, які реалізуються зараз у світі. Вивчення міжнародного досвіду дає можливість досить повно та всебічно проаналізувати особливості перебігу кризи в Україні та антикризові дії держави, а також сформулювати рекомендації щодо ефективних засад та напрямків майбутньої антикризової політики, створення передумов для відновлення економічного зростання


X 

забув пароль

реєстрація