MENU
FB TW YOUTUBE RSS
Українська
переглядів: 692
розмір файла:
0.26 MB

Європейська соціальна хартія

Українська
переглядів: 708
розмір файла:
0.1 MB

Додатковий протокол до Європеської соціальної хартії який передбачає систему колективного оскарження

Українська
переглядів: 613
розмір файла:
0.09 MB

Протокол про внесення поправок до Європейської соціальної хартії

Українська
переглядів: 668
розмір файла:
0.13 MB

Додатковий протокол до Європейської соціальної хартії

Українська
переглядів: 736
розмір файла:
0.11 MB

Європейська конвенція про запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню

Українська
переглядів: 915
розмір файла:
0.1 MB

Європейська угода про осіб, що беруть участь у процесі Європейського суду з прав людини

Держави-члени Ради Європи, які підписали цю Угоду,зважаючи на Конвенцію про захист прав і основних свобод людини, підписану в Римі 4 листопада 1950 року (далі ”Конвенція”),з огляду на Європейську угоду про осіб, що беруть участь у процесі Європейської комісії та Європейського суду з прав людини, підписану в Лондоні 6 травня 1969 року,зважаючи на Протокол No. 11 до Конвенції, який передбачає перебудову контрольного механізму, створеного Конвенцією, підписаний у Страсбурзі 11 травня 1994 року (далі ”Протокол No. 11 до Конвенції”), яким створюється постійний Європейський суд з прав людини (далі ”Суд”) замість Європейської комісії та Європейського суду з прав людини,вважаючи у цьому зв`язку за доцільне для кращого здійснення цілей Конвенції, щоб за новою угодою, Європейською угодою про осіб, що беруть участь у процесі Європейського суду з прав людини (далі ”ця Угода”), особам, що беруть участь у процесі Суду надавались певні привілеї та імунітети,погодились про таке...

Українська
переглядів: 689
розмір файла:
0.08 MB

ПРОТОКОЛ № 7 До конвенції про захист прав людини та основних свобод

Українська
переглядів: 650
розмір файла:
0.07 MB

ПРОТОКОЛ № 6 До конвенції про захист прав людини та основних свобод щодо скасування смертної кари

Українська
переглядів: 687
розмір файла:
0.07 MB

ПРОТОКОЛ № 4 До конвенції про захист прав людини та основних свобод, який гарантує деякі права і свободи, що не включені до конвенції та першого протоколу до неї

Українська
переглядів: 676
розмір файла:
0.09 MB

ПРОТОКОЛ ДО КОНВЕНЦІЇ ПРО ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ ТА ОСНОВНИХ СВОБОД

Уряди держав – членів Ради Європи, які підписали цей Протокол, сповнені рішучості вжити заходів для колективного забезпечення здійснення деяких прав і свобод, які не включені до розділу І Конвенції про захист прав людини та основних свобод, підписаної в Римі 4 листопада 1950 року (далі „Конвенція“), домовилися про таке...

English
переглядів: 1678
розмір файла:
0.37 MB

Freedom of peaceful assemblies and freedom of associations in Ukraine

This is a special issue N67 of the informative-analytic bulletin "Prava ludyny". It contains materials devoted to freedom of peaceful assemblies and freedom of associations in Ukraine as well as some aspect of development of civil society and human rights protection in Ukraine. Freedom of peaceful assan bUes and freedom of associations in Ukraine / Kharkiv Human Rights Protection Group; Designed by A. Ageev. -Kharkiv: Folio, 2002. - 152p.

Українська
переглядів: 1424
розмір файла:
1.44 MB

КОНСТИТУЦІЙНА РЕФОРМА: ЕКСПЕРТНИЙ АНАЛІЗ

Книга містить експертні висновки фахівців в галузі права і політоло-гії щодо різних аспектів конституційної реформи в України. Конституційна реформа: експертний аналіз / - Харків: Фоліо, 2004. - 184 с.

Українська
переглядів: 1311
розмір файла:
1.74 MB

ПРАВО НА ПРИВАТНІСТЬ: CONDITIO SINE QUA NON

Спеціальний випуск №32(73) інформаційно-аналітичного бюлетеня «Права людини» Харківської правозахисної групи містить матеріали, при-свячені різним аспектам дотримання права на приватність: захист персо-нальних даних, моніторинг телекомунікацій, недоторканність житла, тає-мниця листування. Розглядаються також питання доступу до інформації і доступу до архівів. Книга містить як переклади зарубіжних фахівців, так і статті вітчиз-няних дослідників.Право на приватність: conditio sine qua non / Харківська П68 правозахисна група; Худож.-оформлювач О.Герчук - Харків: Фо-ліо, 2003.-216 с.

English
переглядів: 1186
розмір файла:
0.25 MB

FREEDOM OF EXPRESSION IN UKRAINE -2002

The Agency of author's and related rights of Ukraine introduced the system of monitoring TV and radio programs. It is expected that these measures will prevent the use of non-licensed products. According to Sergey Bondarenko, the manager of the agency of author's rights, technical facilities of the monitoring system permit simultaneous recording of several electronic mass media. The records will be kept for three years. Explaining the necessity of this measures, Bondarenko told that the agency guard the rights of five thousand Ukrainian authors. However, only four radio stations and four TV companies agreed to pay royalties to the authors, whose production they use. The monitoring is introduced for the time being only in Kyiv. In future it is planned to include oblast centers, and to record all mass media in the capital around the clock. Valentin Chebotariov, the head of the State Committee in charge of intellectual property, is sure that it will be possible to use the monitoring data as evidence in court. The National Council in charge of TV and radio broadcasting will have to react fast after finding the violations.

Українська
переглядів: 1179
розмір файла:
2.38 MB

СВОБОДА ВИСЛОВЛЮВАНЬ В УКРАІНІ 2002

Стан свободи вираження поглядів в Україні в 2002 році розглядаєть-ся в спеціальному випуску №28(69) інформаційно-аналітичного бюле-теня «Права людини» Харківської правозахисної групи шляхом моніторингу різноманітних інформаційних джерел - повідомлень недержавних правозахисних організацій, кореспондентів періодичних видань ХПГ, пу-блікацій в друкованих мас-медіа тощо. Свобода висловлювань в Україні - 2002. Огляд повідомлень про конфлікти в інформаційній сфері України у 2002 році / Харківська правозахисна група; Худож.-оформлювач Б.Є.Захаров. - Харків: Фоліо, 2003. - 320 с.

English
переглядів: 1183

Freedom of expression in Ukraine – 2003

This is a special issue No.74 of the informative-analytic bulletin «Prava ludyny». It contains materials on informational conflicts in Ukraine in 2003. Freedom of expression in Ukraine - 2003 / Kharkiv Human Rights Protection Group; Illustration by O. Gerchuk. - Kharkiv: Folio, 2004. - 312 p.

Українська
переглядів: 1838
розмір файла:
1.5 MB

СВОБОДА ВИРАЖЕННЯ ПОГЛЯДІВ В УКРАЇНІ У 2001 РОЦІ

Стан свободи вираження поглядів в Україні в 2001 році розглядається в спеціальному випуску №24(65) інформаційно-аналітичного бюлетеня «Права людини» Харківської правозахисної групи шляхом моніторингу різноманітних інформаційних джерел - повідомлень недержавних правозахисних організацій, кореспондентів періодичних видань ХПГ, публікацій в друкованих мас-медіа тощо. Свобода вираження поглядів в Україні у 2001 році. Огляд повідомлень про конфлікти в інформаційній сфері / Харківська правозахисна група; Худож.-оформлювач І.Гаврилюк. - Харків:

Українська
переглядів: 2290
розмір файла:
2.17 MB

Застосування статтей 3 та 5 Європейської конвенції з прав людини в національній судовій практиці

Видання дає огляд практики Європейського суду з прав людини із застосування статей 3 та 5 Конвенції та надає рекомендації по цієї практики у національному судочинстві. Рекомендації ґрунтуються на досвіді Центру правової допомоги жертвам жорстокого поводження, серії семінарів та тренінгів із адво-катами та суддями. У виданні також додаються Рекомендації Ради Європи та Євро-пейського комітету із запобігання катуванням, дотичні до теми. Дода-ються також деякі рішення Європейського суду та інші матеріали. Видання призначене для суддів, адвокатів, прокурорів, виклада-чів та студентів юридичних вузів, правозахисних організацій, широ-кого кола читачів.Застосування статтей 3 та 5 Європейської конвенції з прав Б94 людини в національній судовій практиці. / Харківська право-захисна група; Художн.-оформлювач Б.Є. Захаров — Харків: Права людини, 2007 р. — 216 с.

Українська
переглядів: 1185
розмір файла:
3.66 MB

ДОБРООКИЙ

У цій книзі — пам'ять. Суб'єктивна,шерехата, неточна. Пам'ять дуже різних людей, почасти незнайомих між собою,розкиданих у різні країни долею і часом. Лише одне об'єднало нас — щастя знати Івана Олексійовича Світличного. Тихе щастя бути поруч, бачити, чути голос. Любов не може бути перекладена на слова. Будь-які спогади — брехня і фальш. Бо вони — лише слова. Жити поряд із ним було великою радістю. Щемкою радістю знати Мудрого, Учителя... Тому так часто я впадаю нині у смертельний гріх святотатської молитви: "Господи, чому Ти так рано забрав його, єдиного, лишивши тут, на цій гіркій землі так багато мерзенних і дурних імітатора та шахраїв..." Семен Ґлузман. Видано за допомогою Міжнародного фонду "Відродження" Серія "Українська модерна література" заснована 1996 року

Українська
переглядів: 1234
розмір файла:
1.64 MB

ПРОТИ КАТУВАНЬ

Видання присвячене європейським механізмам запобігання ка-туванням і поганому поводженню. Друкуються офіційний переклад Європейської конвенції про захист прав людини та основних свобод і Протоколів до неї, матеріали щодо подання скарги до Європейсько-го суду з прав людини, Рекомендація Комітету Міністрів РЄ щодо тримання під вартою, рішення Європейського суду з прав людини у справі Афанасьєв проти України, Європейська конвенція про запобі-гання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню, інформація про діяльність Європейсько-го комітету із запобігання катуванням та поганому поводженню та встановлені ним стандарти. Проти катувань. Європейські механізми запобігання катуван-П83 ням та поганому поводженню / Харківська правозахисна гру-па; Худож.-оформлювач Б.Є.Захаров. — Харків: Права людини, 2007. - 228 с.

Русский
переглядів: 900
розмір файла:
0.77 MB

Естественные права человека

Выпуск 4 Сборник материалов Семинара Московской Хельсинкской группы «Права человека» (Чистополь, июнь 1992 г.)

Українська
переглядів: 1051
розмір файла:
1.89 MB

РІШЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУДУ 3 ПРАВ ЛЮДИНИ ЩОДО УКРАЇНИ

У другому випуску друкуються переклади семи рішень по суті, прий-нятих Європейським судом з прав людини по справам, що стосуються умов утримання в місцях позбавлення волі. Рішення Європейського суду з прав людини щодо України. Р57 Випуск 2 / Харківська правозахисна група; Худож.-оформлювач Б.Захаров. - Харків: Фоліо, 2004. - 288 с.

Українська
переглядів: 1867
розмір файла:
0.81 MB

СВОБОДА РЕЛІГІЇ ТА ВІРОСПОВІДАННЯ В УКРАЇНІ

У книжці розміщений аналіз релігійної свободи, здійснений за ре-зультатом моніторингу правозахисних організацій у 2004 році, та аналіз основних міжнародних стандартів із забезпечення свободи совісті, релігії та віросповідання. Свобода релігії та віросповідання в Україні в контексті до-С25 тримання міжнародних стандартів з прав людини та основних свобод / За ред. Володимира Яворського/ Українська Гельсінська спілка з прав людини, МГО Центр правових та політичних дослід-жень «СІМ». Худож.-оформлювач Б.Захаров. - Харків: Фоліо, 2005 -92 стор.

Українська
переглядів: 907
розмір файла:
1.73 MB

История одного политического преступления

После вшдворения позта Иосифа Бродского из СССР группа его друзей собрала и вьшустила в свет в «самиздате» машинописное соб-рание сочинений позта в пяти томах. В 1974 г. зто первое в России и мире полное издание Бродского сделалось темой «дела № 15» Ле-нинградского управления КГБ — дела Марамзина-Хейфеца-Зткинда. Издатель, прозаик Владимир Марамзин, бьіл арестован, после много-месячного следствия признал себя «виновншм» (правда, в написании собственньж романов и рассказов) и, получив условншй срок, вскоре змигрировал на Запад. Больше пострадал другой писатель, Михаил Хейфец, автор предисловия к собранию сочинений Бродского: суд приговорил его к шести годам заключения и ссьілки. Ефим Зткинд бьіл отлучен от преподавания и лишен гражданства. Позднее за границей и в России бьши опубликованш документш и свидетельства по «делу №15» (а в Санкт-Петербурге на киностудии «Леннаучфильм» сделали о нем фильм «История с предисловием»), В нашем сборнике зти материалш собранш вместе: статья М. Хей-феца о Бродском (первая статья о Бродском в России!), отклик на нее литературоведа проф. Е. Зткинда, самиздатская стенограмма процес-са М. Хейфеца, воспоминания некоторьіх участников и свидетелей В. Марамзина, Е. Зткинда, А. Рубашкина, А. Володина, В. Ханаана. отршвки из произаческих произведений, посвященнше зтим собьіти-ям, плюс позднейшие комментарии самого М. Хейфеца, вьідворенного после отбштия срока наказания в Израиль. История одного политического преступления / Харьковская И90 правозащитная группа; худож.-оформитель Б.Захаров. — Харь-ков: Права людини, 2006 — 256 с.


X



 

забув пароль

реєстрація