
Доступ до інформації • Книги • Видання ХПГ • Українською мовою
Рішення Європейського суду з прав людини щодо доступу до інформації
У цьому виданні вміщено тексти перекладів рішень Європейського суду з прав людини, в яких визначається підхід ЄСПЛ до такого важливого компонента свободи вираження поглядів, як доступ до інформації, зокрема, до публічної інформації
Рішення Європейського суду з прав людини щодо доступу до інформації. Друге видання, виправлене та доповнене / упоряд., вступна стаття О. М. Павліченко; ГО «Харківська правозахисна група». – Харків: ТОВ «Видавництво „Права людини“», 2017. – 472 с.
ISBN 978-617-7266-95-1
У цьому виданні вміщено тексти перекладів рішень Європейського суду з прав людини, в яких визначається підхід ЄСПЛ до такого важливого компонента демократичного суспільства як доступ до інформації, зокрема, до публічної та приватної інформації. Вміщені рішення демонструють, як саме ЄСПЛ розвивав свою практику щодо співвідношення доступу до інформації та свободи вираження поглядів, яка захищається статтею 10 Європейської конвенції

Подібні статті
01-05-2025
переглядів
268
268
Владар каменю: Вірші
Увазі читача пропонується перевидання першої книги видатного українського поета Івана Григоровича Сокульського (13.07.1940 — 22.06.1992).