Міжнародні механізми захисту прав людиниДокументиВидання ХПГУкраїнською мовою

Діяльність спеціальних доповідачів Організації Об’єднаних Націй: 17 питань і відповідей. Виклад фактів № 27

Серія «Виклад фактів у галузі прав людини» видається Центром прав людини при Відділенні Організації Об’єднаних Націй у Женеві. Вона освітлює питання прав людини, які вивчаються або викликають особливий інтерес.


Завантажити файл (0.16 MB)

Діяльність спеціальних доповідачів Організації Об’єднаних Націй: 17 питань і відповідей. Виклад фактів № 27 / ГО «Харківська правозахисна група». — Харків, 2020. — 24 с. Серія «Виклад фактів у галузі прав людини» видається Центром прав людини при Відділенні Організації Об’єднаних Націй у Женеві. Вона освітлює питання прав людини, які вивчаються або викликають особливий інтерес. Публікації цієї серії розповсюджуються безкоштовно в усьому світі. Вони можуть перекладатися на інші мови, окрім офіційних мов Організації Об’єднаних Націй, за умови, що їх зміст не змінюється, що організація, яка передруковує їх, інформує про це Центр людини в Женеві і що цей Центр зазначається як джерело інформації.

поширити інформацію

Подібні статті
27-03-2026
переглядів
179

Experience of the Kharkiv Human Rights Protection Group. 2022–2025

In the book, employees of the organization share their experiences of human rights protection work during the war.

26-02-2026
переглядів
16

Submission to the International Criminal Court “SEVERE DEPRIVATION OF LIBERTY IN THE TERRITORIES OF UKRAINE TEMPORARILY OCCUPIED BY RUSSIA”

Lawyers of the Kharkiv Human Rights Group have prepared submissions to the Office of the Prosecutor of the International Criminal Court. Human rights activists believe that Russia's actions constitute crimes against humanity.

26-02-2026
переглядів
42

Подання до Міжнародного кримінального суду «ЖОРСТКІ ПОЗБАВЛЕННЯ СВОБОДИ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ РОСІЄЮ ТЕРИТОРІЯХ УКРАЇНИ»

Юристами Харківської правозахисної групи було підготовлено подання до Офісу Прокурора Міжнародного кримінального суду. Правозахисники вважають, що дії Росії є злочином проти людяності, що охоплюється статтею 7(1)(е) Римського Статуту.

20-02-2026
переглядів
1083

Бомбардування та евакуація: безпека в українській пенітенціарній системі в час війни під час широкомасштабного вторгнення

Це дослідження аналізує, як повномасштабна війна виявила критичну вразливість українських місць несвободи та неспроможність держави забезпечити мінімальний рівень безпеки засуджених, ув’язнених і персоналу.