MENU
FB TW YOUTUBE RSS
Українська
переглядів: 713
розмір файла:
0.21 MB

Процедура подання і розгляду скарг

Будь-яка особа має право привертати увагу Організації Об’єднаних Націй до питання, яке торкається дотримання прав людини, і щорічно ти- сячі людей у всьому світі роблять це. Які ж види повідомлень з проблеми прав людини може отримати Організація Об’єднаних Націй і як вона роз- глядає їх? У даному викладі фактів пояснюються процедури й можливос- ті, якими можуть скористатися окремі особи й групи осіб, які бажають, щоб Організація Об’єднаних Націй вжила дійових заходів у зв’язку із стурбованістю щодо становища в галузі прав людини. Виклад фактів N7. Харків-ська правозахисна група; - Харків, 2004. - 20 с.

Українська
переглядів: 997
розмір файла:
0.24 MB

Насильницьке або недобровільне зникнення осіб

Виклад фактів N6. Харківська правозахисна група. - Харків: Фоліо, 2004. - 22 с.

Українська
переглядів: 1067
розмір файла:
0.21 MB

Програма дій на друге десятиліття боротьби проти расизму і расової дискримінації

Виклад фактів N5. Харківська правозахисна група. - Харків: Фоліо, 2004. - 16 с.

Українська
переглядів: 1124
розмір файла:
0.29 MB

Боротьба проти катувань: документи

Виклад фактів N4. Харківська правозахисна група. - Харків: Фоліо, 2004. - 28 с.

Українська
переглядів: 977
розмір файла:
0.22 MB

Консультативне обслуговування і технічна допомога у галузі прав людини

Виклад фактів N3. Харківська правозахисна група. -Харків: Фоліо, 2004. - 14 с.

Українська
переглядів: 2149
розмір файла:
0.68 MB

Міжнародний білль про права людини

Виклад фактів N2. Харківська правозахисна група. - Харків: Фоліо, 2004. - 62 с.

Українська
переглядів: 1036
розмір файла:
0.28 MB

Механізм у галузі прав людини

Виклад фактів N1 - Харків, 2004. - 24 с.

Українська
переглядів: 874
розмір файла:
1.52 MB

ПРОТИ КАТУВАНЬ

У книзі подається Грунтовний аналіз відповідності українського законо-давства та практики європейським стандартам щодо захисту від катувань та поганого поводження в частині затримання та тримання під вартою міліції та в СІЗО. Наведені також заключні розділи (додаток і перелік рекомендаций, коментарів і запитів інформації) доповідей Європейського комітету запобіган-ня катуванням або нелюдському чи такому, що принижує гідність, поводжен-ню та покаранню урядові України за наслідками візитів у 1998, 1999, 2000 та 2002 роках. Книга призначена для суддів, адвокатів, співробітників правоохоронних органів, викладачів та студентів юридичних вузів, працівників правозахисних організацій, широкого кола читачів. Проти катувань. Українське законодавство та практика в П83 світлі стандартів КПК. / Харківська правозахисна група; Худож.-оформлювач Б.Є. Захаров. - Харків: Права людини, 2007. - 256 с

Українська
переглядів: 1064
розмір файла:
1.29 MB

Путешествие с образовательной целью

Путешествие с образовательной целью / Харьковская право- защитная группа; худож.-оформитель Б.Захаров. - Харьков: Фолио, 2004. -

Українська
переглядів: 1015
розмір файла:
2.5 MB

ПРАВА ЛЮДИНИ У ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ

Права людини у діяльності мілщії': Навчальний посібник / Кол. авт., за заг. ред. Акад. АПрН П 83 України, д-ра юрид. наук, проф. О.О. Погребного та співголови Харківської правозахисної групи канд. техн. наук Є.Ю. Захарова. - Харків: Вид-во Харк. нац. ун-ту внутр. справ, 2006. - 216 с.

Українська
переглядів: 1150
розмір файла:
1.31 MB

СВОБОДА ІНФОРМАЦІЇ: НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Цей навчальний посібник було створено в рамках двох послідовних проектів «ARTICLE 19»: «Сприяння практичному доступу до демократа у Центральнш та Східній Європі», співфінан-сованого Європейською ініціативою за демократію і права людини (European Initiative for Democracy and Human Rights), а також «Свобода інформації: справа суспільного інтересу», фінансованого Міністерством іноземних справ Федеративно! Республіки Німеччина, в рамках Пакту стабільності для Південно-Східної Європи. Навчальний посібник було розроблено і видано Ричардом Карвером (Richard Carver), неза-лежним консультантом. Розробники додаткових статей - Лютґард Гамерер (Lultgard Hammerer) (директор Європейської програми, «ARTICLE 19») i Сара Бучанан (Sara Buchanan) (працівник Єв-ропейської програми, «ARTICLE 19»), а попереднє дослідження провела Едліра Мугедіні (EdUra Muhedini) (з албанської організації CDDI - партнера «ARTICLE 19»).

Українська
переглядів: 1118
розмір файла:
1.48 MB

ПРОТИ КАТУВАНЬ 38(80). Аналіз відповідності українського законодавства та практики стандартам і рекомендаціям Європейського Комітету запобігання катуванням та жорстокому поводженню

У книзі подається Грунтовний аналіз відповідності українського законо-давства та практики європейським стандартам щодо захисту від катувань та жорстокого поводження в частині затримання та тримання під вартою міліції. Книга призначена для суддів, адвокатів, співробітників правоохоронних органів, викладачів та студентів юридичних вузів, працівників правозахисних організацій, широкого кола читачів.

Українська
переглядів: 1135

ПРАВО НА ПРИВАТНІСТЬ: CONDITIO SINE QUA NON 32(73)

Спеціальний випуск №32(73) інформаційно-аналітичного бюлетеня «Права людини» Харківської правозахисної групи містить матеріали, при-свячені різним аспектам дотримання права на приватність: захист персо-нальних даних, моніторинг телекомунікацій, недоторканність житла, тає-мниця листування. Розглядаються також питания доступу до інформації і доступу до архівів. Книга містить як переклади зарубіжних фахівців, так і статті вітчиз-няних дослідників. Право на приватність: conditio sine qua поп / Харківська П68 правозахисна група; Худож.-оформлювач О.Герчук - Харків: Фолю, 2003. - 216 с

Українська
переглядів: 18331
розмір файла:
2.48 MB

Проти катувань. Стаття 3 Конвенції про захист прав людини та основних свобод

Систематизований дайджест рішень Європейського суду з прав людини. Спеціальний випуск № 36(77) інформаційно-аналітичного бюлетеня «Права людини» Харківської правозахисної групи репрезентує систематизо-ваний дайджест практики Свропейського суду з прав людини із застосування статті 3 Конвенції про захист прав людини та основних свобод. Дайджест базусться на рішеннях Суду станом на 5 квітня 2005 року. Видання надає найбільш повне уявлення про розвиток тлумачення Судом понять катуван-ня, нелюдського та такого, що принижує гідність, поводження та покарання, про застосування статті 3 Конвенції у різноманітних обставинах. Видання мае розгалужену структуру, перехресні посилання та інші пошу-кові можливості, що полегшують користування дайджестом. Книга призначена для суддів, адвокатів, співробітників правоохорон-них органів, викладачів та студентів юридичних вузів, працівників право-захисних організацій, широкого кола читачів.

Українська
переглядів: 1441

КОМІТЕТ ПРОТИ КАТУВАНЬ: РОЗГЛЯД ДОПОВІДЕЙ, НАДАНИХ ДЕРЖАВАМИ-УЧАСНИКАМИ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО СТАТТІ 19 КОНВЕНЦІЇ

Висновки і рекомендації Комітету проти катувань стосовно України

Українська
переглядів: 725
розмір файла:
0.38 MB

дотримання прав людини в Україні у 2002 році

У спе­ціаль­ному ви­пуску №31(72) інфор­ма­ці­й­но-­ана­лі­ти­ч­но­го бю­ле­те­ня «Пра­ва лю­ди­ни» Ха­р­кі­в­сь­кої пра­во­за­хи­с­ної гру­пи друкується доповідь Держдепартаменту США про дотримання прав людини в Україні у 2002 році. Дотримання прав людини в Україні у 2002 році / Харківська правозахисна група; Худож.-оформлювач О.Герчук. – Харків: Фоліо, 2002. – 64 с.

Українська
переглядів: 1397

дотримання прав людини в Україні – 2003

У спеціальному інфор­ма­ці­й­но-­ана­лі­ти­ч­ному бю­ле­те­ні «Пра­ва лю­ди­ни» Ха­р­кі­в­сь­кої пра­во­за­хи­с­ної гру­пи №37(78) друкується доповідь Держдепартаменту США про дотримання прав людини в Україні у 2003 році. Доповідь Бюро демократії, прав людини та праці Держдепартаменту США щодо практики в галузі прав людини в країнію Дотримання прав людини в Україні у 2003 році / Харківська правозахисна група; – Харків: Фоліо, 2004. – 72 с.

Українська
переглядів: 965
розмір файла:
0.74 MB

ЗАКОНИ ТА ПРАКТИКА ЗМІ В УКРАЇНІ

У спеціальному випуску 20(61) інформаційно-аналітичного бюлетеня “Права людини” Харківської правозахисної групи друкуються результати аналізу законодавства (станом на 1 липня 2002 року), судової та адміністративної практики щодо ЗМІ в Україні. Харківська правозахисна група; – Харків: Фоліо, 2002. – 128 с. ISBN 966-03-1871-5.

Українська
переглядів: 1951
розмір файла:
1.01 MB

СВОБОДА МИРНИХ ЗІБРАНЬ ТА СВОБОДА ОБ’ЄДНАНЬ В УКРАЇНІ

Спеціальний випуск №26(67) інформаційно-аналітичного бюлетеня «Права людини» Харківської правозахисної групи містить матеріали, при-свячені свободі мирних зібрань та свободі об’єднань в Україні, а також і деяким аспектам розвитку громадянського суспільства і захисту прав лю-дини в Україні. Свобода мирних зібрань та свобода об’єднань в Україні / Харківська правозахисна група; – Харків: Фоліо, 2002. – 200 с.

Українська
переглядів: 848
розмір файла:
2 MB

Проти катувань. Стаття 5 Конвенції про захист прав людини та основних свобод. Систематизований дайджест рішень Європейського суду з прав людини

Спеціальний випуск №29(70) інформаційно-аналітичного бюлетеня «Права людини» Харківської правозахисної групи репрезентує системати-зований дайджест практики Європейського суду з прав людини із застосу-вання статті 5 Конвенції про захист прав людини та основних свобод і ба-зується на рішеннях Суду станом на 1 січня 2003 року. Видання надає найбільш повне уявлення щодо сучасного тлумачення Судом законного арешту, виправданого тримання під вартою, належної процедури під час арешту та затримання, судового оскарження обґрунтованості арешту та інших елементів, на яких базується сучасний європейський підхід до захи-сту права на свободу та особисту недоторканність людини. Видання має розгалужену структуру, перехресні посилання та інші пошукові можливості, що полегшують користування дайджестом. Книга призначена для суддів, адвокатів, співробітників правоохорон-них органів, викладачів та студентів юридичних вузів, працівників право-захисних організацій, широкого кола читачів. Систематизований дайджест рішень Європейського суду з прав людини. / Харківська правозахисна група; Худож.-оформлювач Б. Є. Захаров. – Харків: Фоліо, 2003. – 288 с.

Українська
переглядів: 2158
розмір файла:
1.2 MB

СВОБОДА ІНФОРМАЦІЇ ТА ПРАВО НА ПРИВАТНІСТЬ В УКРАЇНІ ТОМ 2

Другий том спеціального випуску №34(75) інформаційно-аналітичного бюлетеня «Права людини» Харківської правозахисної групи містить матеріали, присвячені різним аспектам дотримання права на приватність: захист персональних даних, моніторинг телекомунікацій, недоторканність житла, таємниця листування. Розглядаються також питання доступу до архівів. Книга містить як переклади зарубіжних фахівців, так і статті вітчиз-няних дослідників. Том 2. Право на приватність: conditio sine qua non / Харківська правозахисна група; Худож.-оформлювач О.Герчук – Харків: Фоліо, 2004. – 200 с.

Українська
переглядів: 2280
розмір файла:
1.2 MB

СВОБОДА ІНФОРМАЦІЇ ТА ПРАВО НА ПРИВАТНІСТЬ В УКРАЇНІ ТОМ 1

Харківська правозахисна група; Худож.-оформлювач О.Герчук – Харків: Фоліо, 2004. – 212 с.

Українська
переглядів: 952
розмір файла:
1.9 MB

ТРИ ПОВСТАННЯ СІЧКІВ.ТОМ 2

Упродовж двох поколінь ─ з початку 40-х років донині ─ родина Січ-ків веде цілеспрямовану героїчну боротьбу за незалежність України та за права людини. Петро Січко та Стефанія Петраш брали участь у націона-льно-визвольних змаганнях Організації Українських Націоналістів, за що по 10 років каралися на Колимі. У 70-х роках уже разом з синами Василем та Володимиром вони повстали ще раз, прилучившись до Української Ге-льсінкської групи, за що родина зазнала жорстоких репресій. У кінці 80-х ─ 90-х рр. Січки знову були в перших лавах боротьби за незалежність. Книжка підготовлена за програмою Харківської правозахисної групи в серії публікацій меморіального характеру ─ автобіографічних розповідей колишніх політв'язнів та учасників опору тоталітарному режимові. Спогади. Інтерв'ю. Листи / Харківська правозахисна група; Ре-дактор-упорядник В.В.Овсієнко; – Харків: Фоліо, 2004. – 240 с.

Українська
переглядів: 1077
розмір файла:
2.07 MB

ТРИ ПОВСТАННЯ СІЧКІВ.ТОМ 1

Спогади Стефанії Петраш-Січко. Документи / Харківська правозахисна група; Редактор-упорядник В.В.Овсієнко; – Харків: Фоліо, 2004. – 256 с. Спогади охоплюють кінець 30-х ─ 1957 та 1977 ─ 1996 рр.: участь юнки в підпіллі ОУН та її ув'язнення в Сибіру; протистояння родини Січ-ків тоталітарному режимові; участь в Українській Гельсінкській Групі; відчайдушна шестилітня війна дружини і матері за виживання в неволі чоловіка Петра Січка та синів Василя і Володимира; боротьба за незалеж-ність. Документи яскраво ілюструють напругу боротьби за права людини в Україні та за незалежність. Книжка підготовлена за програмою Харківської правозахисної групи в серії публікацій меморіального характеру.


X



 

забув пароль

реєстрація