


2.71 MB
Проблеми забезпечення прав засуджених у кримінально-виконавчій системі України
В.А. Бадира, О.П. Букалов, А.П. Гель, М.В. романов, І.С. Яковець; За загальною редакцією Є.Ю. Захарова. Харківська правозахисна група. – Харків: Права людини, 2011. – 368 с.

0.61 MB
Гуманізація процесу виховання неповнолітніх засуджених в Україні.
Випуск 9(44). Гуманізація процесу виховання неповнолітніх засуджених в Україні. – Харків: Фоліо, 199. – 104 с. Материалы семинара в Кременчуге (май 1998 г.), где сотрудники ВТК, ученые-криминологи, активисты неправительственных организаций обсуждали проблемы ресоциализации несовершеннолетних осужденных.

0.14 MB
ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ. Випуск 7. ТОЧКА ЗОРУ. ЦИФРИ І ФАКТИ.
Інформаційно-аналітичний бюлетень Українсько-Американського Бюро захисту прав людини. Квітень 1994. Київ – Харків

0.2 MB
Мінімальні стандартні правила поводження з в’язнями.

0.73 MB
Європейські стандарти утримання в’язнів

АНАЛІЗ ВІДПОВІДНОСТІ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ ТА РЕКОМЕНДАЦІЯМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО КОМІТЕТУ ІЗ ЗАПОБІГАННЯ КАТУВАННЯМ ТА ЖОРСТОКОМУ ПОВОДЖЕННЮ

ДОТРИМАННЯ ПРАВ УВ’ЯЗНЕНИХ В УКРАЇНІ
дослідження є унікальною та актуальною спробою зібрати та упорядкувати наявну інформацію щодо стану дотримання прав людини в установах системи, використовуючи широкий спектр джерел інформації

Права людини в Україні - 2005. XVII. Права засуджених, хворих на туберкульоз

АНАЛІЗ ВІДПОВІДНОСТІ УКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА, ЯКЕ РЕГЛАМЕНТУЄ ПОРЯДОК ТА УМОВИ ТРИМАННЯ ОСІБ, ЩОДО ЯКИХ ОБРАНИЙ ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХІД У ВИДІ ТРИМАННЯ ПІД ВАРТОЮ В СІЗО СТАНДАРТАМ Й РЕКОМЕНДАЦІЯМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО КОМІТЕТУ ІЗ ЗАПОБІГАННЯ КАТУВАННЯМ ТА ЖОРСТОКОМУ ПОВОДЖЕННЮ. Випуск 38(80)

МОЛЮСЯ ЗА ВАС ЩОДЕННО
За бурхливими подіями в суспільному та політичному житті України залишається у тіні суспільного інтересу проблема реформування кримінально-виконавчої системи. Разом з тим у цій сфері існує чимало проблем, які стосуються не тільки близько 180 тисяч ув’язнених ат близько 44 тисяч працівників системи, але й їх родин, а певною мірою – й усієї країни. Адже ситуація в місцях позбавлення волі опосередковано впливає й на суспільство, на міру його безпеки та навіть на рівень його толерантності та моральності.

Права людини в Україні - 2005. XVI. Дотримання прав ув’язнених в Україні

Права людини в Україні - 2005. XV. Права біженців та шукачів притулку

В Чернігівській колонії №44 порушуються права засуджених жінок
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини наводить дані про те, що починаючи з 1 січня 2004 року (з моменту набуття чинності нового Кримінально-виконавчого кодексу України) мають місце порушення прав засуджених жінок до довічного позбавлення волі

Реформа кримінально-виконавчої системи
Відкритий лист Олександра Букалова Голові Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

0.73 MB
№ 33 ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ УТРИМАННЯ В’ЯЗНІВ
У спеціальному випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Права людини» Харківської правозахисної групи - «Європейські в’язничні правила » і Сьома загальна доповідь про діяльність Європейского Комітету з запобігання катуванням та нелюдському чи принизливому поводженню або покаранню за період з 1 січня по 31 грудня 1996 р.
